Wszystkie nowości znajdują się w zakładce NOWOŚCI. MENU-NOWOŚCI

Darmowa dostawa -paczkomat- już od 350,00-zł .  Szybka płatność BLIK na telefon, nr: 609-117-325 . 

Dzianiny dresowe

Materiały zebrane w tej kategorii nie gniotą się, dobrze przylegają do skóry i otulają ciało, a do tego są bardzo wygodne i rewelacyjnie się układają. Dzianiny dresowe to wymarzone rozwiązanie na spodnie, bluzy i sukienki, ale także na odzież zimową lub sportową. Ponieważ nieco się rozciągają, są także najlepszym przyjacielem początkujących kraw...

Materiały zebrane w tej kategorii nie gniotą się, dobrze przylegają do skóry i otulają ciało, a do tego są bardzo wygodne i rewelacyjnie się układają. Dzianiny dresowe to wymarzone rozwiązanie na spodnie, bluzy i sukienki, ale także na odzież zimową lub sportową. Ponieważ nieco się rozciągają, są także najlepszym przyjacielem początkujących krawców – materiał ten dobrze ukrywa drobne niedociągnięcia na etapie szycia.

Piękne kolory, wyjątkowo przyjemna faktura

KRAFTOTEKA ma dla Państwa dzianiny dresowe z pętelki gładkiej oraz drukowanej, zarówno z Polski, jak i produkcji tureckiej. Oprócz tego przygotowaliśmy propozycję idealną na czapki, szaliki i kominy – to doskonale trzymający ciepło, drapany materiał. Od spodu jest pokryty meszkiem, pieszczącym skórę w trakcie noszenia. Ofertę sklepu internetowego dopełniają różnokolorowe ściągacze do wykończania: dostępne w dużej gramaturze (aż 360 g/m2) i w niskiej cenie. Wszystkie nasze produkty są dokładnie opisane i przedstawione na zdjęciach: wybierając dzianiny dresowe od KRAFTOTEKI, wiesz dokładnie, co kupujesz!

Więcej

Dzianiny dresowe  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Pętelka Jednokolorowa

  Wysokiej jakości dzianiny dresowe z pętelką od spodu. Super materiał na wszelkiego rodzaju spodnie i bluzy sportowe, sukienki, szorty, kominy i czapeczki. Praktycznie się nie gniecie i super rozciąga bo składa się z bawełny z dodatkiem elastanu. Dość gruby bo o gramaturze od 230 g/m2 do 270 g/m2 .

 • Pętelka Drukowana Polska

  W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości dzianiny dresowe, wyłącznie polskiej produkcji o sprawdzonej jakości. Wszystkie dzianiny posiadają certyfikat OEKO-TEX standard 100. Dzianiny typu pętelka czyli posiadające od spodu jakby pętelki. Super materiał na wszelkiego rodzaju spodnie i bluzy sportowe, sukienki, szorty, kominy i czapeczki. Praktycznie się nie gniecie i super rozciąga bo składa się z bawełny z dodatkiem elastanu. Dość gruby bo o gramaturze od 230 g/m2 do 270 g/m2 .

 • Pętelka Drukowana Import

  Dzianiny dresowe drukowane j jednokolorowe, pętelka o gramaturze ok. 240 g/m2 , skład 95% bawełna , 5% elastan, produkcja Turcja .

 • Pętelka - Druk Cyfrowy

  Dzianiny dresowe typu pętelka czyli posiadające od spodu jakby pętelki. Super materiał na wszelkiego rodzaju spodnie i bluzy sportowe, sukienki, szorty, kominy i czapeczki. Praktycznie się nie gniecie i super rozciąga bo składa się z bawełny z dodatkiem elastanu. Wszystkie nadruki wykonane techniką cyfrową z zastosowanie najwyższej jakości tuszy reaktywnych i pigmentowych. Druk cyfrowy wykonywany metodą reaktywną daje dzianinie niebywałą trwałość kolorów, odporną na wielokrotne pranie. Jest całkowicie niewyczuwalny pod palcami. Dzianiny są rewelacyjne w dotyku, bardzo miękkie i delikatne.

 • Drapana Jednokolorowa

  Fajna, gruba dzianina jednokolorowa z meszkiem od spodu, bardzo ciepła, głównie na zimową odzież.

 • Drapana Drukowana

  Fajna, gruba dzianina drukowana, z meszkiem od spodu, bardzo ciepła, głównie na zimową odzież.