Wszystkie nowości znajdują się w zakładce NOWOŚCI. MENU-NOWOŚCI

Darmowa dostawa -paczkomat- już od 350,00-zł .  Szybka płatność BLIK na telefon, nr: 609-117-325 .

"KRAFTOTEKA" - Pasmanteria Kreatywna .

Serdecznie witamy na internetowej stronie sklepu "KRAFTOTEKA" - Pasmanteria Kreatywna .

 

Jako sklep stacjonarny funkcjonujemy od czerwca 2014 r. , posiadamy wieloletnie, praktyczne doświadczenie w rękodzielnictwie, szyciu oraz tworzeniu indywidualnej biżuterii.

Dlatego też nasz zespół zawsze pomoże Państwu znaleźć dokładnie to, czego potrzebujecie oraz zapewni doradztwo w zakresie wyboru dostępnych akcesoriów, materiałów oraz twórczego rękodzieła.

Nasz sklep oferuje bardzo szeroki wybór artykułów pasmanteryjnych, tkanin, dzianin bawełnianych, włóczek, tasiemek ozdobnych, elementów do sutaszu i własnej biżuterii, guzików, zamków i innych dodatków krawieckich.

Mamy bardzo bogatą ofertę akcesoriów ozdobnych, przyborów do szycia i pasmanterii naprawczej.

Z pewnością w naszej ofercie znajdą Państwo to czego potrzebują na co dzień dla siebie oraz dla najmłodszych do przedszkola i szkoły.

 

Dla wygody naszych klientów, 2 stycznia 2018 r. uruchomiliśmy własny sklep internetowy, który sukcesywnie będziemy starali się rozbudowywać o nowe kategorie, oferując coraz więcej artykułów sprzedawanych w sklepie stacjonarnym.

 

Bądźcie na bieżąco z aktualnościami, nowościami oraz ofertami specjalnymi, korzystajcie z możliwości jakie daje zapisanie się do naszego Newsletter’a .